Інтеграція системи мобільної торгівлі EasySale з обліковими системами

Система мобільної торгівлі EasySale повністю інтегрується з будь-якою відкритою обліковою системою, наприклад, 1С:Підприємство 7.7. та 1С:Підприємство 8. У рамках інтеграції налаштовується двосторонній обмін даними, коли на смартфон/планшет вивантажується з облікової системи необхідна для роботи ТП інформація, а назад до облікової системи завантажуються замовлення (або видаткові накладні) та документи оплат. При виконанні інтеграції враховується специфіка роботи підприємства Замовника та індивідуальні побажання, наприклад, автоматичне проведення замовлень або ж, навпаки, замовлення надходять до облікової системи у вигляді не проведених документів.

В рамках інтеграції з обліковою системою 1С:Підприємства використовується так звана «буферна» (проміжна) конфігурація (окрема база даних)

Використання буферної бази необхідно для того, щоб в першу чергу не вносилися будь-які зміни до основної облікової системи (наприклад, коли використовується якась спеціалізована конфігурація), а також для зручної роботи з даними перед передачею інформації на смартфон. Наприклад, якщо функціонал не підтримується в основній обліковій системі, то в буферній базі можна сформувати маршрутні листи на кожен день тижня, виконувати закріплення клієнтської бази за торговим представником, формувати індивідуальні прайс-листи та ТОП асортименти, а також адмініструвати роботу торгових представників із системою мобільної торгівлі.

Для інтеграції з обліковою системою 1С:Підприємство 7.7. використовується буферна база, розроблена на платформі 1С:Підприємство 7.7.

Для інтеграції з обліковою системою 1С:Підприємство 8 використовується буферна база, розроблена на платформі 1С:Підприємство 8.