ТОВ «Компанія «ТОЛТЕК»

Компанія «Толтек» розпочала свою діяльність у 2000 році. Основним напрямком нашої діяльності на етапі розвитку було впровадження та супровід облікових систем.

За роки роботи, з розумінням того, що кожному клієнту зручно працювати з однією IT компанією комплексно, отримуючи “з одних рук” всі рішення автоматизації підприємства, ми нарощували портфель рішень та продуктів.

У 2004 році, коли кишенькові комп’ютери стали відносно недорогими та системи мобільної торгівлі почали користуватися високим попитом, ми звернули свою увагу і на цей напрямок. Спочатку було прийнято рішення стати дилером одного з розробників та додатково пропонувати Клієнтам свої послуги з інтеграції мобільних систем з облыковими програмами, а також забезпечувати повний технічний супровід.

Пропрацювавши 4 роки з одним із партнерів, ми здійснили понад 50 впроваджень, побувавши практично у кожному місті України. Були автоматизовані торгові відділи таких компаній як концерн “Агрокосм”, ДК “АЛБО”, “Луганськбісквіт”, ТФ “РУДЬ”, ТД “Бондарьов”, ТД “ЛЕВАДА”, “Дригало”, “Луганськшарм”, АТ “Снайпер”, ряд регіональних дистриб’юторів компанії “АВК”, а також багато інших компаній. Завдяки накопиченому досвіду роботи з дистриб’юторськими компаніями різних сфер та масштабів ми сформували своє бачення системи мобільної торгівлі.

Це система, яка вирішує всі завдання з автоматизації прямих продажів, надає керівнику компанії необхідну для аналізу інформацію та інструменти управління бізнесом, а також зручна для людей, які щодня з нею працюють.

У 2008 році з’явився наш перший продукт – системи мобільної торгівлі на платформі Windows Mobile Wisma. Система успішно була впроваджена в таких компаніях як ТФ «Рудь», «Країна Мрій», а також багатьох інших регіональних дистриб’юторських компаній.

Основними принципами розробки системи стали гнучкість, зручність у роботі і максимально інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що забезпечує при цьому торгового представника всім необхідним для якісної роботи.

З розвитком технологій та виходом на ринок нової платформи для мобільних пристроїв Android ми створили новий продукт – систему мобільної торгівлі EasySale (легкий чи зручний продаж).

При розробці на чільне місце знову були поставлені такі завдання як максимально зручний і функціональний інтерфейс, якісна інтеграція з облыковими системами, а також простота впровадження системи без необхідності виїзду на підприємство Замовника. Однією з переваг нашої системи стала також конкурентоспроможна ціна та гнучка цінова політика.

Ми постійно розвиваємось і прагнемо надати кожному клієнту інструмент, який забезпечує якісну, надійну та продуктивну роботу.