Наші клієнти

ТОВ “Андрощук” — дистриб’ютор продуктів глибокого заморожування та морозива у Вишгороді та Вишгородському районі, офіційний дистриб’ютор ТМ “ЛІМО” у Київській області.

“Ми працюємо з Компанією «Толтек» з 2010 року. За цей час «Толтек» показав себе як надійний партнер, що надає ефективні рішення та якісний сервіс. Однією з переваг роботи з компанією «Толтек» стали доступні ціни, гнучка система знижок та відсутність щомісячної абонентської плати.

Влітку 2010 року ми впровадили їхню систему мобільної торгівлі «Wisma» для платформи Windows Mobile. Після того, як виробники мобільних комп’ютерів масово перейшли на платформу Android, ми впровадили нову систему від Компанії «Толтек» – систему мобільної торгівлі «EasySale». Особливістю застосування є паралельна робота старої та нової систем мобільної торгівлі, що дозволило нам заощадити кошти (частина торгових представників працює на КПК із системою «Wisma»), при цьому забезпечивши автоматизацію всього торгового відділу.

Ми сподіваємося на подальшу та продуктивну співпрацю з Компанією «Толтек» та бажаємо їм розвитку та розробки нових, цікавих продуктів.”

© Директор ТОВ «Андрощук» Андрощук Костянтин Олександрович

Компанія “Союз Кондитерів” – дистриб’ютор кондитерських виробів в Одесі та Одеській області з багаторічною історією успішної та продуктивної роботи.